Przejdź do treści

Warsztaty i animacje

motyw_rosliny_biale

Moc atrakcji dla dzieci

W czasie ferii i wakacji oferujemy pobyty dla rodzin, które poszukują kreatywnych zajęć dla dzieci oraz infrastruktury przygotowanej dla wygodnego wypoczynku.

Latem proponujemy warsztaty i animacje, zabawę na świeżym powietrzu, ale również wspólne spędzanie czasu przy ognisku, na wyprawie w górach czy podczas rozwiązywania questa. Zimą polecamy zajęcia na nartach w Akademii Kubusia oraz popołudniowe warsztaty plastyczne dla dzieci.

Pamiątki z Tylicza

Wybierając tematykę i rodzaj zajęć stawiamy na manualne i spokojne warsztaty, często myślą przewodnią jest rękodzieło, które bardzo cenimy. Wiemy, że taki sposób spędzenia popołudnia to świetna alternatywa do gier komputerowych i telewizji.
Chcemy, żeby dzieci pamiętały o pobycie W Dolinie Tylicza, dlatego podczas warsztatów każdy mały turysta przygotuje pamiątkę z wakacji.

Warsztaty plastyczne rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i kształtują zdolności manualne. Pokazujemy dzieciom, że samodzielnie mogą stworzyć piękną kartkę, utkać owieczkę, zrobić ramkę na zdjęcie, przygotować magnes czy uszyć ulubionego pluszaka z pomocą naszych Pań z zaprzyjaźnionej pracowni. Bardzo lubimy wyzwania sportowe, dlatego ubogacamy nasze pakiety zabawą na świeżym powietrzu czy treningiem z piłką.
Chcemy połączyć pobyt w górach zimą i latem z kreatywnymi popołudniami w naszym pensjonacie.

Zobacz więcej:

Polecamy też: