Przejdź do treści

Lokalizacja

motyw_rosliny_biale

Pensjonat pod stacją narciarską Master-ski

Zapraszamy do naszego nowego pensjonatu, który znajduje się u podnóża stoku narciarskiego, ale jedocześnie w bliskiej odległości od centrum miejscowości i zabytkowego rynku. Latem krótki spacer zaprowadzi Państwa do stadniny koni na Farmie Lama oraz źródełka wody mineralnej Tyliczanka. Liczne szlaki piesze będą docenione przez miłośników górskich wędrówek, a sąsiedztwo Krynicy i Muszyny, pięknych uzdrowisk, zapewnią wiele atrakcji dla amatorów aktywnego wypoczynku.

Zimą, położenie  pensjonatu, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji narciarskiej Master-ski jest gwarancją udanego narciarskiego wyjazdu. Do drugiej stacji narciarskiej Tylicz-ski jest około 1200 m. Dodatkowo Jaworzyna Krynicka kusi swoją ofertą wytrawnych narciarzy i znajduje się zaledwie 7 km od naszego domu.
Tylicz zimą zamienia się w narciarską wioskę, a oferta miejscowości skierowana jest szczególnie do rodzin z dziećmi.  Stacje narciarskie przygotowały dla najmłodszych małe stoki do nauki jazdy, wyciągi taśmowe oraz program szkolenia w przedszkolach narciarskich. Ogromnym atutem jest możliwość pozostawienia dziecka pod fachową opieką w przytulnej bawialni Leśna Chatka na stoku Stacji Narciarskiej Tylicz-ski. 
Uzupełnieniem zimowego wypoczynku będzie możliwość spróbowania swoich sił w narciarstwie biegowym,  szkolenie na nartach skiturowych czy wyprawa na skuterach śnieżnych.