Przejdź do treści

O nas 

Od wielu lat zajmujemy się organizacją pobytów wypoczynkowych w Tyliczu.   Zawsze kierowaliśmy naszą ofertę do rodzin z dziećmi, bo własne doświadczenia podpowiadały nam czego oczekuje ta właśnie grupa 🙂 

  Pochodzimy z Tylicza, a turystyka towarzyszy nam od najmłodszych lat, nasi dziadkowie i rodzice prowadzili obiekty noclegowe, w których gościna była najważniejsza . 
Od początku naszej działalności tworzymy  infrastrukturę, która pomoże aktywnie wypocząć w górach. Latem- zapraszamy do wypożyczalni rowerów i nosideł turystycznych, a zimą oferujemy wypożyczalnię nart zjazdowych, biegowych i skiturowych.  Bardzo lubimy pracę z dziećmi,  stąd wiele projektów zrodziło się z myślą o nich.  Nie ma co ukrywać, że nasze dzieci były inspiracją do powstania konkretnych pomysłów, które zrealizowaliśmy i które prowadzimy z powodzeniem do dzisiaj.   Praca z maluchami jest dla nas sporym wyzwaniem, ale całkiem dobrze się z nimi rozumiemy. 🙂 Świadczą o tym między innymi zimowe turnusy na nartach w Akademii Kubusia, które cieszą się sporym zainteresowaniem. 

Nasza historia

Doświadczenie w turystyce zdobywaliśmy prowadząc osadę turystyczną, potem pensjonat z ciekawą agroturystyką, a na końcu nasz malutki kameralny drewniany dom przy stoku.  Podczas letnich i zimowych pobytów organizowaliśmy warsztaty o różnej tematyce oraz wspólne wycieczki w góry z przewodnikiem.  Zdecydowanie Tylicz to nasze miejsce. Piękne krajobrazy, otaczająca zieleń i wolniej płynący czas cenimy sobie najbardziej. Od lat chcieliśmy stworzyć miejsce, które w połączeniu z naszym dotychczasowym doświadczeniem będzie gwarancją udanego i prawdziwego wypoczynku w górach Beskidu Sądeckiego.  Chcemy zaprosić Państwa do Doliny Tylicza - gdzie sielskie klimaty  pomogą się wyciszyć i złapać oddech.  Rodzinne miejsce- bo tak określamy nasz nowy pensjonat- to połączenie domowej atmosfery, przytulnych wnętrz, tradycyjnej kuchni i udogodnień dla wygodnego wypoczynku z dzieckiem.
motyw_rosliny_biale

„W Dolinie Tylicza”

Lokalizacja naszego domu wygrała przy wyborze nazwy. Znajdujemy się w dolinie, u podnóża stoku narciarskiego. Tutaj, w otoczeniu natury, chcemy zaprosić do wypoczynku zimą i latem.  Obiekt jest kameralny,  przygotowany dla około 38 osób. Pensjonat  znajduje się w cieniu starych drzew, co podkreśla sielankowy charakter obiektu. Chcemy, żeby był to dom z widokiem nie tylko na otaczające góry, ale również z widokiem na wypoczynek, spokój, na chwile z rodziną i wytchnienie od codziennej gonitwy.