Przejdź do treści

Przyjęcia

motyw_rosliny_nieieskie

Sala okolicznościowa

W Dolinie Tylicza to kameralny Pensjonat w górach, w którym z przyjemnością przygotujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie dla bliskich, przyjaciół i rodziny. Nowy i gustownie urządzony dom przystosowany jest do organizacji imprez okolicznościowych do 50 osób.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

  • salę o łącznej powierzchni 85 m2 z mini barem,
  • oddzielną przestrzeń dla dzieci,
  • salę zabaw
  • niewielki taras zewnętrzny


W Dolinie Tylicza to urokliwe miejsce, w którym możesz celebrować ważne chwile w swoim życiu. Z dużą starannością podejmiemy się organizacji przyjęcia Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, ale również zorganizujemy niezapomniany wieczór rodzinny lub kolację w gronie najbliższych. Chętnie podejmiemy się też organizacji kameralnego przyjęcia weselnego w Waszym stylu.

motyw_rosliny_nieieskie

Spotkania rodzinne

Każde spotkanie rodzinne powinno być wyjątkowe i dołożymy wszelkich starań, żeby tak było. Dodatkowo, w trakcie przyjęć rodzinnych, możemy zaproponować dzieciom zajęcia  w sali zabaw, pod opieką naszej wykwalifikowanej animatorki oraz kreatywny plac zabaw w ogrodzie.

motyw_rosliny_nieieskie

Zaplanuj z nami swoje przyjęcie

Sprawdzona i dobra kuchnia to nasz atut, a przygotowane dania z wykorzystaniem lokalnych produktów będą znakomitym dopełnieniem naszej oferty. Doświadczony personel z wielką starannością zadba o wyjątkową atmosferę każdego przyjęcia, a położenie obiektu w Dolinie Tylicza pozwoli zabrać wszystkich zaproszonych Gości na niezapomnianą przygodę kulinarną w gronie najbliższych.

Każde przyjęcie jest inne i każde powinno być wyjątkowe, dlatego zapraszamy na kawę, żeby omówić je szczegółowo, a w celu umówienia się na miłe spotkanie w Dolinie Tylicza prosimy o kontakt pod numerem telefonu 512 121 500 lub poprzez adres mailowy: biuro@wdolinietylicza.pl