Przejdź do treści

Nowość w pensjonacie „W Dolinie Tylicza”: basen ekskluzywnie dla naszych gości!

Komfortowy wypoczynek w otoczeniu natury

Pensjonat „W Dolinie Tylicza” ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowej atrakcji dla naszych gości – basenu kąpielowego! Nasz nowy basen to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników wodnych atrakcji. Pragniemy zapewnić naszych gości niezapomniany pobyt, oferując relaks w otoczeniu przyrody i kompleksową obsługę.

Pensjonat z basenem w Tyliczu

Nasz pensjonat jest idealnym miejscem dla osób poszukujących wyjątkowego obiektu z basenem. Nasza nowa atrakcja, podgrzewany basen, zapewnia gościom możliwość korzystania z wodnych przyjemności. Bez względu na pogodę, będą mogli Państwo cieszyć się ciepłą wodą i przyjemnym relaksem. Nasz basen został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno rodzin z dziećmi, jak i osób dorosłych.

Z myślą o naszych najmłodszych gościach, nasz basen jest idealnym miejscem do spędzania czasu z rodziną. Możecie Państwo cieszyć się wspólnym pływaniem i zabawami w wodzie, tworząc niezapomniane chwile razem. Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze, dlatego basen został wyposażony w odpowiednie środki zabezpieczające, takie jak poręcze i ograniczniki głębokości. Nasz personel dba o to, aby basen był czysty i bezpieczny dla wszystkich użytkowników.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie basenów w hotelach

  1. Czy basen jest podgrzewany przez cały rok? Nie, nasz basen jest oddawany do użytku tylko w miesiącach letnich – więc aby z niego skorzystać zapraszamy do złożenia rezerwacji podczas wakacji letnich.
  2. Czy basen jest dostępny tylko dla gości pensjonatu? Tak, nasz basen jest dostępny wyłącznie dla gości pensjonatu. Jesteśmy dumni z zapewnienia naszym gościom spokojnego i kameralnego wypoczynku.
  3. Czy basen jest odpowiedni dla dzieci? Oczywiście! Nasz basen został zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi. Mamy oddzielny brodzik dla najmłodszych, gdzie mogą się bawić w bezpiecznym otoczeniu.

Bezpieczeństwo i atrakcje pensjonatu „W Dolinie Tylicza”

Pensjonat „W Dolinie Tylicza” położony jest w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Zapewniamy naszym gościom spokój i możliwość wypoczynku w otoczeniu natury. Nasz personel dba o to, aby każdy pobyt był bezpieczny i komfortowy. Dodatkowo, nasz pensjonat oferuje wiele atrakcji, które umilą Państwu czas. Możecie cieszyć się wycieczkami pieszymi, wypożyczyć rowery, zrelaksować się w naszym spa lub skorzystać z innych atrakcji dostępnych na terenie pensjonatu.

Zapraszamy do naszego pensjonatu „W Dolinie Tylicza” i korzystania z nowej atrakcji – podgrzewanego basenu. Gwarantujemy niezapomniane wakacje dla całej rodziny. Odkryjcie komfort i relaks w naszym pensjonacie z basenem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełny regulamin basenu dostępny pod linkiem
Regulamin korzystania z basenu i strefy SPA